Odpowiedź jest prosta. Oprócz sprzedaży silników i akcesoriów, wykonujemy również usługi serwisowe i montażowe – więc zakupiony u nas silnik, również zamontujemy w Państwa łodzi.

Przegląd silnika wykonywany w naszym serwisie, to w opcji podstawowej, sprawdzenie szczelności spodziny, wymiana  oleju, sprawdzenie podstawowych parametrów silnika oraz regulacja

Są różne szkoły i zdania na ten temat. Naszym zdaniem interwał jest podyktowany warunkami eksploatacyjnymi, ilością przepływanych mth w sezonie. Polecamy zrobić przegląd przed zimą, gdy silnik jest przechowywany na zewnątrz. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

Tu Również zdania są podzielone. Idealnie byłoby robić wymianę wirnika przy przeglądzie, ale nie jest to konieczne jeżeli silnik nie pływa intensywnie w słonej wodzie. Na śródlądziu czyli podczas użytkowania w słodkiej wodzie – wystarczającym interwałem będzie okres co 24 miesiące.

Używamy Cookies i podobnych technologii m.in. w celach świadczenia usług, reklamy, statystyk. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.Polityka prywantności
+