Salon, Serwis i Sklep Motorowodny w Krakowie

Speedmax – zaufaj doświadczeniu

Jako Speed Max S.C. działamy od lipca 2010 roku, ale możemy pochwalić się 15 – letnim doświadczeniem w branży. Niemożliwe? A jednak! Nasze doświadczenie wywodzi się z wieloletniej pracy w firmie Parker Poland jedynego przedstawiciela w Polsce marki Mercury i MerCruiser.

Nasz Salon Serwis i Sklep Motorowodny znajduje się w centrum Krakowa niedaleko Zamku Wawelskiego nad samą Wisłą gdzie niejednokrotnie przeprowadzamy testy serwisowanych przez nas silników. Mimo tego że nasz serwis położony jest w tej części Krakowa dojazd z autostrady A4 jest bardzo prosty i ma konieczności stania w wielokilometrowych korkach.

Nasza filozofia serwisu to…

Zdecydowane NIE mówimy regulacji silników „na ucho”, spodzin na „oko” a łączeniu przewodów instalacji elektrycznej „na skrętkę”.

Posiadamy dobrze wyposażony serwis ze stanowiskiem obciążeniowym do testowania silników, narzędziami specjalistycznymi i testerami komputerowymi, a wszystko po to, żeby w myśl naszego motta zachować najwyższą jakość świadczonych usług.

W naszej ofercie…

posiadamy wszystkie produkty Mercurego z pełną autoryzację na sprzedaż instalację oraz serwis silników zaburtowych do łodzi Mercury, Mariner, silników stacjonarnych do łodzi MerCruiser, silników elektrycznych do łodzi MotorGuide, osprzętu do łodzi Quicksilver, a od początku sezonu 2014 w naszym Salonie i Serwisie znaleźć można produkty Suzuki Marine wraz z pełnym wsparciem technicznym.

Dodatkowo w swojej ofercie posiadamy osprzęt do łodzi Vetus-a, Ultraflex, Uflex i innych, nawigacje GPS, plotery, mapy, echosondy i osprzęt dodatkowy marki Lowrance, mapy Navionics, profesjonalny marynistyczny sprzęt audio marki Fusion, profesjonalne anteny morskie Shakespeare, bezobsługowe czujniki i zegary poziomu paliwa wody i fekalii marki Wema i wiele innych.

Poza serwisem samych silników i napędów profesjonalnie zbudujemy, rozbudujemy, przebudujemy lub naprawimy na Państwa łodzi każdą jedną instalację zaczynając od elektrycznej, audio, nawigacyjnej i paliwowej a na wodno-kanalizacyjnej kończąc.

0
Birthday Cakes
0
Members
0
Coffee Cups
0
Satisfied Customers

Nasz oferta

Największym błędem, jaki możemy kiedykolwiek popełnić w życiu jest myślenie, że pracujemy dla kogokolwiek innego niż dla siebie

Serwis przedsprzedaży

Serwis okresowy

Serwis wyjazdowy

Naprawy i remonty

Używamy Cookies i podobnych technologii m.in. w celach świadczenia usług, reklamy, statystyk. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.Polityka prywantności
+