Serwis motorowodny

Kompleksowy Serwis motorowodny Kraków

Nasze podejście do wykonywanych zleceń

Wykonując Państwa zlecenia główną zasadą naszego serwisu jaką się kierujemy to zachowanie najwyższej jakości i szeroko pojętemu profesjonalizmowi. Wszystkie czynności obsługowe wykonujemy w oparciu o fabryczną dokumentację, narzędzia specjalistyczne oraz aparaturę diagnostyczno – pomiarową.

Zdecydowane NIE mówimy regulacji silników „na ucho”, spodzin na „oko” a łączeniu przewodów instalacji elektrycznej „na skrętkę”

Serwis motorowodny dla wymagających

Posiadamy jedno z większych w Polsce stanowisk obciążeniowych silnika, co umożliwia nam na sprawdzanie, regulowanie i naprawę silników Mercurego w najbardziej zbliżonych do naturalnych warunkach pracy. W momencie kiedy jest to konieczne testujemy również sprzęty na krakowskim odcinku Wisły. Filmiki z testów silników Mercurego i Mercruisera można oglądnąć w naszej galerii.

Serwis przedsprzedaży

Podobnie z nowymi silnikami kupowanymi w naszym salonie. Każdy silnik przekazywany klientowi do użytku jest sprawdzony, doregulowany i wstępnie dotarty (około godzina pracy z 10 przewidzianych przez producenta). Dodatkowo każdy klient ma możliwość przetestowania silnika własnoręcznie. Nie rzadko słyszymy od klienta „…dobrze, że Pan mówi, bo nie wiedziałem…”, a wszystko to w cenie silnika. NIE sprzedajemy silników na zasadzie przeklejenia listu przewozowego na kartonie, a Ty kliencie martw się sam” uruchamiając zakonserowany silnik, nie mając często warunków, aby taką procedurę wykonać.

Serwis okresowy silników i sprzętu motorowodnego

Zachęcamy wszystkich naszych klientów do corocznych POSEZONOWYCH przeglądów. Dlaczego po a nie przedsezonowych?? Z bardzo prostej przyczyny: Po sezonie jest czas Czas, żeby na spokojnie przejrzeć silnik, a w razie czego przeprowadzić niezbędne naprawy. Czas, żeby w razie zauważonej awarii wszystkie zamówione części zamienne przyszły. W końcu czas, żeby przygotować cały sprzęt do kolejnego sezonu nie martwiąc się czy serwis się wyrobi „bo ja jutro wyjeżdżam”.

Serwis motorowodny Speedmax - pracujemy tylko na oryginalnych częściach

Czas w tym przypadku to też nasz wróg. Kiedy np rozszczelni się spodzina i woda zalega w łożyskach i na kołach zębatych, powoduje to korozje a więc drastyczne podniesienie kosztów naprawy.

Wyjazdowy serwis motorowodny – czemu nie?

W naszym serwisie to nie jest problem! Możemy dojechać w dowolne miejsce i wykonać usługę na miejscu u Państwa. Nasza oferta serwisowa jest idealnie dopasowana do wymagań i możliwości naszych klientów. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i tematów beznadziejnych. Każdy z elementów napędowych łodzi można naprawić, tylko często nie ma to uzasadnienia ekonomicznego. Nasza bogata oferta sprzedażowa, serwisowa i doświadczenie, uchroni Państwa przed niepotrzebnymi wydatkami. Zaufaj tym którzy wiedzą dzielą się z klientami – dołącz do nas, a my odwiedzimy Twój sprzęt nad wodą 🙂

Naprawy i remonty sprzętu motorowodnego

Jak każda rzecz mechaniczna, silnik czy też napęd odmówi posłuszeństwa lub wymaga remontu. W takim przypadku nic prostszego jak wypełnić formularz znajdujący się po prawej stronie lub po prostu wybrać numer telefonu i zadzwonić. Umówimy się na termin i z przyjemnością zajmiemy się Państwa silnikiem czy też łodzią. Posiadamy dokumentację techniczną wiedzę oraz sprzęt niezbędny do fachowej naprawy. A temu że naprawiliśmy nie jeden silnik Mercurego czy MerCruisera i widzieliśmy nie jedno dowodzi nasza galeria, w której można znaleźć dokumentacje fotograficzną z wykonanych napraw lub galerię osobliwości czyli zdjęcia spektakularnie zniszczonych części lub części naprawionych lub dorobionych przez klientów, a także zdjęcia elementów i konstrukcji, które nigdy nie powinny zostać popełnione i powielone. Polecamy warto zerknąć 🙂

Ceny usług serwisowych – warto wiedzieć

Kolejną rzeczą na co warto zwrócić uwagę to rozkład kosztów serwisowania. Jeżeli przeglądamy silnik co roku i wiemy jak i ile klient pływa, jesteśmy w stanie tak dobrać terminy wymian materiałów eksploatacyjnych (świece wirniki pompy wody, paski rozrządu filtry paliwa), aby być pewnym silnika, a zminimalizować koszty przeglądów.

Zdecydowanie NIE mówimy przeglądom, których zakres obejmuję wymianę oleju silnikowego. Taka usługa to „wymiana oleju silnikowego”, a nie „przegląd po czy przedsezonowy silnika”. Jest szereg punktów, które trzeba przejrzeć, sprawdzić, wyczyścić czy wyregulować, aby zminimalizować ryzyko usterki podczas sezonu lub też zmniejszyć koszt napraw. Często się zdarza, że zepsuta jedna część czy rozregulowany jeden nastaw niszczy kolejne rzeczy, których wymiany można by było uniknąć.

     Poznaj ofertę najlepszych Olejów QuickSilver

 

Używamy Cookies i podobnych technologii m.in. w celach świadczenia usług, reklamy, statystyk. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.Polityka prywantności
+